НАН у січні представить повний звіт щодо тестової лінії Hyperloop

НАН у січні представить повний звіт щодо тестової лінії Hyperloop

Укрінформ
Тестову лінію Hyperloop в Україні збудують на основі звіту Національної академії наук, який представлять у січні.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури.

Зокрема зазначається, що Національна академія наук України представила на розгляд Міністерства інфраструктури України науково-технологічне дослідження щодо впровадження технології Hyperloop в Україні “Перспективи розвитку транспорту п’ятого покоління в Україні”.

"На початку січня буде представлено повний звіт Національної академії наук України, який стане базисом для побудови тестової лінії Hyperloop", - йдеться у повідомленні.

Мінінфраструктури повідомляє, що в представленому дослідженні описані питання побудови магнітного підвісу, забезпечення герметичності високошвидкісного наземного транспорту та оцінка аеродинамічних та теплових навантажень.

Читайте також: Hyperloop за планом: Омелян розповів, як реалізовують проект

Співпраця між Міністерством інфраструктури та Національною академією наук України полягає у підготовці науково-технологічного та техніко-економічного досліджень для побудови першої лінії Hyperloop в Україні.

Національна академія наук України є одним із партнерів проекту HypeUA, започаткованого Володимиром Омеляном в лютому 2018 року. Серед інших партнерів проекту можна відзначити Hyperloop Transportation Technologies, Укроборонпром, Інтерпайп, Unit.City, Агентство розвитку Дніпра, Український інститут майбутнього, Південмаш, Каховський завод електрозварювального устаткування.

Як повідомлялося, в червні цього року Омелян прогнозував, що запуск першої лінії вакуумного поїзда за технологією Hyperloop може відбутися упродовж п'яти років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-