#ВолюСущенку - Останні новини

16 вересня 2019


На нараді ОБСЄ у Варшаві згадали про звільнення Сущенка і Сенцова

Обмін полоненими між Україною і Росією і звільнення журналіста Укрінформу Романа Сущенка й режисера Олега Сенцова є свідченням того, що “гарячі” проблеми можна вирішувати шляхом діалогу і політичної волі.

13 вересня 2019

11 вересня 2019


Сущенко сподівається на зустріч із Зеленським "без краваток"

Колишній бранець Кремля кореспондент Укрінформу Роман Сущенко сам попросив про зустріч із п'ятим президентом України Петром Порошенком, щоб подякувати йому, і сподівається на таку ж зустріч із чинним главою держави Володимиром Зеленським.


У колонії Сущенко зустрічався з засудженим за шпигунство українцем Виговським

Колишній бранець Кремля кореспондент Укрінформу Роман Сущенко повідомив що у колонії зустрів громадянина України Валентина Виговського, який був засуджений за тою ж статтею, як і він, - шпигунство.


Сущенко розповів, яку пресу читав у СІЗО та колонії

Власний кореспондент Укрінформу, колишній в’язень Кремля Роман Сущенко у московському СІЗО “Лефортово” передплачував “Дзеркало тижня” російською мовою та кілька російських видань, у колонії справи з доступом до ЗМІ були гірші.


Сущенко розповів, що у РФ його двічі намагалися схилити до "співпраці"

Російські силовики двічі вдавалися до психологічного тиску з метою схилити до співпраці кореспондента Укрінформу Романа Сущенка, який 7 вересня повернувся в Україну в рамках обміну утримуваними особами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}