Футболісти Іспанії та Бразилії зіграють у фіналі Олімпіади-2020

У вівторок стали відомі фіналісти чоловічого футбольного турніру токійської Олімпіади.

У вирішальному матчі зустрінуться збірні Іспанії та Бразилії, передає Укрінформ.

Іспанія в 1/2 фіналу обіграла господарів Ігор збірну Японії - 1:0. М'яч в овертаймі, на 115-й хвилині, забив Марко Асенсіо.

У півфінальному поєдинку Мексика і Бразилія в основний та додатковий час жодній з команд забити не вдалося. Пенальті краще виконали бразильці - 4:1.

У складі Бразилії 11-метрові реалізували Дані Алвес, Габріел Мартінеллі, Бруно Гімарайнш та Рейньєр; у Мексики - Карлос Родрігес.

Фінал олімпійського турніру Олімпіади-2020 пройде 7 серпня, матч за третє місце - 6 серпня.