Дзюдоїстка Білодід стала бронзовою призеркою Олімпійських ігор

Дар'я Білодід принесла Україні першу нагороду на Іграх-2020 у Токіо.

Білодід здобула бронзову медаль в олімпійському турнірі дзюдоїсток, передає Укрінформ.

У сутичці за 3-тє місце у ваговій категорії до 48 кг Білодід взяла гору над Широю Рішоні з Ізраїлю.

«Золото» виграла Дістрія Краснікі з Косово, «срібло» - японка Фуна Тонакі.

Президент України Володимир Зеленський привітав дзюдоїстку Дар’ю Білодід з бронзовою медаллю.

“Вітаю Дар’ю Білодід зі здобуттям бронзової медалі на #Олімпійських іграх @Tokyo2020! Вірю, що ця нагорода покладе гарний початок успіхам українських олімпійців на змаганнях! Пишаємося наполегливістю Дар'ї! Твоє олімпійське «золото» ще попереду!” - написав Зеленський у Твіттері.

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак також привітав дзюдоїстку.

“Вітаю Дар’ю Білодід, яка виборола бронзову медаль у ваговій категорії до 48 кг. Ця бронза стала першою в історії України для жіночого дзюдо”, - написав Єрмак у Фейсбуці.