Українці виграли «золото» і «срібло» першості Європи з греко-римської боротьби

У болгарському місті Самоков завершився юніорський чемпіонат Європи зі спортивної боротьби.

У заключний день змагань у турнірі борців греко-римського стилю золоту медаль здобув Владислав Луб з Краматорська, який у фіналі взяв гору над росіянином Тимуром Чернишовим (вагова категорія до 92 кг), передає Укрінформ.

Срібним призером став Микита Дементьєв з Маріуполя (45 кг) - після поразки у вирішальній сутичці азербайджанцю Рахіму Хасанову.

Як повідомлялося, днем раніше Імед Худжадзе з Конотопа (65 кг) став володарем «золота» юніорської першості Європи з греко-римської боротьби, а Іван Цибаньов з Краматорська (80 кг) та Артур Бойчук з Рівного (110 кг) завоювали бронзові медалі.

У загальнокомандному заліку юніорська збірна України набрала 110 очок і посіла у підсумку третє місце. Перша позиція у борців Азербайджану (153), друга - у представників Грузії (132). Четверті - росіяни (107).