Розклад усіх поєдинків чемпіонату Європи з футболу

Розклад усіх поєдинків чемпіонату Європи з футболу

Євро-2020
Укрінформ
З 11 червня по 11 липня на футбольних полях Європи проходить фінальна стадія чемпіонату континенту-2020, яку через пандемію коронавірусу перенесли на один рік.

Збірна України на груповому етапі Євро-2020 посіла третє місце у квартеті С після поразок від Нідерландів (2:3) та Австрії (0:1) і перемоги над Північною Македонією (2:1), передає Укрінформ.

В 1/8 фіналу підопічні Андрія Шевченка в додатковий час обіграли команду Швеції (2:1), а у чвертьфіналі «синьо-жовті» поступилися збірній Англії (0:4).

Розклад матчів футбольного Євро-2020:

Груповий етап

11 червня

Група A. 22.00 (час київський). Туреччина - Італія - 0:3. Місце проведення - Рим

12 червня

Група A. 16.00. Вельс - Швейцарія - 1:1. Баку

Група B. 19.00. Данія - Фінляндія - 0:1. Копенгаген

Група B. 22.00. Бельгія - Росія - 3:0. Санкт-Петербург

13 червня

Група D. 16.00. Англія - Хорватія - 1:0. Лондон.

Група C. 19.00. Австрія - Північна Македонія - 3:1. Бухарест

Група C. 22.00. Нідерланди - УКРАЇНА - 3:2. Амстердам

14 червня

Група D. 16.00. Шотландія - Чехія - 0:2. Глазго

Група E. 19.00. Польща - Словаччина - 1:2. Санкт-Петербург

Група E. 22.00. Іспанія - Швеція - 0:0. Севілья

15 червня

Група F. 19.00. Угорщина - Португалія - 0:3. Будапешт

Група F. 22.00. Франція - Німеччина - 1:0. Мюнхен

16 червня

Група B. 16.00. Фінляндія - Росія - 0:1. Санкт-Петербург

Група A. 19.00. Туреччина - Вельс - 0:2. Баку

Група A. 22.00. Італія - Швейцарія - 3:0. Рим

17 червня

Група C. 16.00. УКРАЇНА - Північна Македонія - 2:1. Бухарест

Група B. 19.00. Данія - Бельгія - 1:2. Копенгаген

Група C. 22.00. Нідерланди - Австрія - 2:0. Амстердам

18 червня

Група E. 16.00. Швеція - Словаччина - 1:0. Санкт-Петербург

Група D. 19.00. Хорватія - Чехія - 1:1. Глазго

Група D. 22.00. Англія - Шотландія - 0:0. Лондон

19 червня

Група F. 16.00. Угорщина - Франція - 1:1. Будапешт

Група F. 19.00. Португалія - Німеччина - 2:4. Мюнхен

Група E. 22.00. Іспанія - Польща - 1:1. Севілья

20 червня

Група A. 19.00. Італія - Вельс - 1:0. Рим

Група A. 19.00. Швейцарія - Туреччина - 3:1. Баку

21 червня

Група C. 19.00. Північна Македонія - Нідерланди - 0:3. Амстердам

Група C. 19.00. УКРАЇНА - Австрія - 0:1. Бухарест

Група B. 22.00. Росія - Данія - 1:4. Копенгаген

Група B. 22.00. Фінляндія - Бельгія - 0:2. Санкт-Петербург

22 червня

Група D. 22.00. Чехія - Англія - 0:1. Лондон

Група D. 22.00. Хорватія - Шотландія - 3:1. Глазго

23 червня

Група E. 19.00. Словаччина - Іспанія - 0:5. Севілья

Група E. 19.00. Швеція - Польща - 3:2. Санкт-Петербург

Група F. 22.00. Німеччина - Угорщина - 2:2. Мюнхен

Група F. 22.00. Португалія - Франція - 2:2. Будапешт

Читайте також: Усі 11 футбольних арен Євро-2020

Плей-офф

1/8 фіналу

26 червня

Матч 1. 19.00. Вельс - Данія - 0:4. Амстердам

Матч 2. 22.00. Італія - Австрія - 2:1. Лондон

27 червня

Матч 3. 19.00. Нідерланди - Чехія - 0:2. Будапешт

Матч 4. 22.00. Бельгія - Португалія - 1:0. Севілья

28 червня

Матч 5. 19.00. Хорватія - Іспанія - 3:5. Копенгаген

Матч 6. 22.00. Франція - Швейцарія - 3:3 (по пенальті 4:5). Бухарест

29 червня

Матч 7. 19.00. Англія - Німеччина - 2:0. Лондон

Матч 8. 22.00. Швеція - Україна - 1:2. Глазго

Чвертьфінали

2 липня

Чвертьфінал 1. 19.00. Швейцарія - Іспанія - 1:1 (1:3 - по пенальті). Санкт-Петербург

Чвертьфінал 2. 22.00. Бельгія - Італія - 1:2. Мюнхен

3 липня

Чвертьфінал 3. 19.00. Чехія - Данія - 1:2. Баку

Чвертьфінал 4. 22.00. УКРАЇНА - Англія - 0:4. Рим

Півфінали

6 липня

Півфінал 1. 22.00. Італія - Іспанія - 1:1, по пенальті - 4:2. Лондон

7 липня

Півфінал 2. 22.00. Англія - Данія - 2:1 - у додатковий час. Лондон

Фінал

11 липня

22.00. Італія - Англія. Лондон.

Читайте також: Де дивитися футбольне Євро-2020

Матчі Євро-2020 транслює компанія "Медіа Група Україна" - телеканали "Футбол 1/2/3" та "Україна".

Фото: uefa.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-