Українські борчині Демко і Бережна здобули бронзові медалі на чемпіонаті Європи в Польщі

У Варшаві (Польща) триває чемпіонат Європи зі спортивної боротьби.

Бронзовими призерками у перший день фіналів турніру з жіночої боротьби стали українки Христина-Зоряна Демко (вагова категорія до 55 кг) та Аліна Бережна (68 кг), передає Укрінформ.

В поєдинках за 3-тє місце Демко взяла гору над голландкою Джессікою Корнелією Блажка (9:4), а Бережна поборола Несрін Бас з Туреччини (5:0).

За підсумками попередніх сутичок у фіналах за «золото» континентальної першості 23 квітня виступлять Ірина Коляденко (62 кг), Тетяна Ріжко (65 кг) та Алла Белінська (72 кг). Бронзові нагороди розіграють Марія Винник (53 кг) та Аліна Грушина (57 кг).

Чемпіонат Європи з трьох стилів боротьби - вільної, жіночої та греко-римської - пройде до 25 квітня.