Збірна України з вільної боротьби стала другою в командному заліку чемпіонату Європи

У Варшаві (Польща) на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби завершили змагання представники вільного стилю.

За підсумками турніру в 10 вагових категоріях збірна України набрала 113 очок і посіла друге місце в загальнокомандному заліку, передає Укрінформ.

«Срібло» Україні приніс Андрій Джелеп (61 кг), бронзовими призерами стали Каміль Керімов (57 кг), Ігор Никифорук (70 кг) та Олександр Хоцянівський (125 кг).

Командний залік виграла Росія (206), третя позиція у борців Грузії (96), які на 1 очко випередили азербайджанців.

Загалом на чемпіонаті Європи з вільної боротьби виступили представники 30-ти країн континенту.