Плей-офф УХЛ: «Кременчук» у півфіналі, «Маріуполь» зрівняв рахунок в серії

Оновлено
Команда з Кременчука виграла серію 2:0.

В українській хокейній лізі (УХЛ) стартував плей-офф. В другому чвертьфінальному матчі (серія до двох перемог) «Кременчук» переміг на чужому льоду «Білий Барс» (Біла Церква) 4:1, повідомляє Укрінформ.

Команда з Кременчука виграла серію 2:0. Шайби закидали: Коробов-2, Савченко, Орлов – «Кременчук»; Удовіченко – «Білий Барс». У півфіналі «Кременчук» зіграє з переможцем пари «Сокіл» (Київ) – «Маріуполь».

У другому матчі дня «Маріуполь» обіграв вдома «Сокіл» (Київ) 3:0. Шайби закидали: Зуєв, Кудрін, Корчоха – «Маріуполь». Рахунок в серії став нічийним 1:1. Матч №3 зіграють 26 березня в Києві.

Як повідомляв Укрінформ, в першому чвертьфінальному матчі плей-офф УХЛ «Дніпро» (Херсон) програв на чужому льоду «Краматорську» 0:2.