«Реал» став чвертьфіналістом Ліги чемпіонів, двічі обігравши «Аталанту»

Чемпіони Іспанії футболісти «Реала» здобули перемогу над італійською «Аталантою» в матчі у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

Зустріч, що пройшла в Мадриді на стадіоні «Альфредо ді Стефано», завершилася з рахунком 3:1 на користь господарів поля, передає Укрінформ.

Перемогу «Реалу» принесли голи Каріма Бензема на 34-й хвилині, Серхіо Рамоса, який реалізував пенальті на 60-й хвилині, і Марко Асенсіо на 84-й хвилині.

«Аталанта» відповіла голом Луїса Мурьєля, який забив на 83-й хвилині. Український хавбек бергамців Руслан Малиновський провів на полі весь матч.

За сумою двох матчів 4:1 (перша гра - 1:0) «Реал» вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, а «Аталанта» завершила виступи в турнірі.