Француз Має переміг у персьюті Кубка світу з біатлону, Підручний - 23-й

Французький біатлоніст Кентен Фійон-Має виграв у суботу гонку переслідування на 12,5 км дев'ятого етапу Кубка світу в Нове-Место (Чехія).

Переможець показав час 28 хвилин 46,7 секунди і припустився двох промахів на вогневих рубежах, передає Укрінформ.

"Серебро" здобув норвежець Йоганнес Бьо (+8,0; 2), "бронзу" - француз Емільєн Жаклен (+14,6; 1).

Єдиний українець Дмитро Підручний відіграв 12 позицій і фінішував 23-м (+2.32,0; 3).

Сьогодні у Нове-Место відбудеться й жіночий персьют на 10 км. Юлія Джима стартує 5-ю (відставання від лідера - 31 секунда), Дар'я Блашко - 26-ю (+1.21), Анастасія Меркушина - 27-ю (+1.23).

Передостанній в сезоні етап Кубка світу завершиться 14 березня змішаними естафетами.