Джима стала шостою у персьюті на чеському етапі Кубка світу з біатлону

Українка Юлія Джима посіла 6-е місце у гонці переслідування на восьмому етапі Кубка світу з біатлону в Ново-Место (Чехія).

Джима подолала 10-кілометрову дистанцію з двома штрафними колами на чотирьох вогневих рубежах і у підсумку фінішувала шостою, передає Укрінформ.

Персьют виграла норвежка Тіріл Екгофф (3 промахи), «срібло» і «бронза» дісталися Деніз Херрманн з Німеччини (1) та норвежці Марте Олсбю Ройселанд (3) відповідно.

Дар'я Блашко (3) стала 16-ю, Анастасія Меркушина (4) - 29-ю, Валя Семеренко (3) - 33-ю, Олена Підгрушна (5) - 42-ю.

Чоловіча гонка переслідування на 12,5 км о 17.00 пройде за участю українців Дмитра Підручного (15-й стартовий номер) та Артема Тищенка (35).

Наступний, дев'ятий етап Кубка світу з біатлону пройде 11-14 березня також в Нове-Место.

На фото: Юлія Джима (Getty Images).