«Ворскла» перемогла «Маріуполь» на старті 17 туру чемпіонату УПЛ

Футболісти полтавської «Ворскли» здобули 6 березня перемогу над «Маріуполем» (1:0) у стартовому матчі 17-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

М'яч на стадіоні імені Олексія Бутовського в Полтаві на 34-й хвилині з пенальті забив Владислав Кулач, передає Укрінформ.

На 34-й хвилині у складі «Маріуполя» з поля вилучений Олексій Биков, а на 79-й - В'ячеслав Танковський.

Першого ігрового дня також відбудеться донецьке дербі «Олімпіка» і «Шахтаря», які зійдуться на київському стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського (початок о 17.00; транслюватиме телеканал «Футбол 2»).

На неділю, 7 березня, заплановані поєдинки київського «Динамо» і закарпатського «Миная» (14.00; «2+2»), луганської «Зорі» і ПФК «Львів» (17.00; «Уніан ТБ»), «Інгульця» (Петрове) і ковалівського «Колоса» (19.30; «Футбол 1»).

У понеділок, 8 березня, львівський «Рух» зустрінеться з чернігівською «Десною» (14.00; «Футбол 1»), «Дніпро-1» - з «Олександрією» (14.00; «Уніан ТБ»).

Турнірне становище: «Динамо» - 37 очок (після 16-ти ігор), «Шахтар» - 33 (16), «Зоря» - 29 (15), «Ворскла» - 28 (17), «Десна» - 27 (16), «Колос» - 22 (16), «Олександрія» - 22 (16), «Олімпік» - 17 (15), «Маріуполь» - 17 (17), «Дніпро-1» - 15 (16), «Рух» - 13 (16), «Минай» - 13 (15), «Інгулець» - 12 (16), «Львів» - 12 (15).