«Мотор» програв «Барселоні» в гандбольній Лізі чемпіонів

Українці втратили навіть теоретичні шанси на вихід з групи.

Запорізький «Мотор» завершив груповий етап Ліги чемпіонів поразкою у матчі проти лідерів - гандболістів іспанської «Барселони» - 34:42, повідомляє Укрінформ.

«Мотор» успішно розпочав зустріч. На перших хвилинах запорізька команда навіть мала перевагу у три м'ячі над «Барселоною». Але поступово її втратила - каталонці відігралися з 5:8 і почали нарощувати перевагу.

До кінця першої половини зустрічі каталонці змогли взяти гру під контроль і здобути перевагу у 5 м'ячів над «Мотором». А після перерви «Барселона» лише нарощувала її.

Запоріжці намагалися створити супротив каталонцям. У підсумку «Барселона» перемогла «Мотор» і в другому таймі, але із різницею у 3 м'ячі.

Після поразки «Мотор» позбавив себе навіть теоретичних шансів вийти з групи Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, гандбольна «Барселона» очолює групу B Ліги чемпіонів.