«Шахтар» - «Маккабі». Текстова трансляція

Оновлено
Онлайн-трансляція матчу у відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА між чемпіонами України та Ізраїлю - футболістами донецького «Шахтаря» і «Маккабі» з Тель-Авіва.

«Шахтар» (Донецьк) - «Маккабі» (Тель-Авів)

1:0

«Шахтар» вийшов до 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА.

Лунає фінальний свиток.

90 - Арбітр компенсував 2 хвилини до основного часу поєдинку.

84 - Тете не влучив у ворота «Маккабі».

78 - Відразу три заміни у «Шахтаря»: Фернандо, Віктор Корнієнко та Євген Коноплянка вийшли на поле замість Жуніора Мораеса, Вітао і Тайсона відповідно.

77 - Заміни у «Маккабі»: Матана Озеса замінив Дан Бітон, Еяля Голаса - Аві Рікан.

75 - Жуніор Мораес пробив по воротах гостей - м'яч пролетів поруч зі стійкою.

68 - Нік Блекмен і Едуардо Герреро з'явилися на полу у складі «Маккабі», які замінили Александара Пешича і Таль Бен-Хаїма відповідно.

67 - ГОООООЛ!!! Жуніор Мораес вивів «Шахтар» вперед, реалізувавши 11-метровий удар. 1:0.

66 - Рефері призначає пенальті у ворота «Маккабі».

61 - Чимало браку у «Шахтаря» не дозволяє «помаранчево-чорним» диктувати свої «умови» на полі.

57 - Матвієнко розіграв стандарт після офсайду Пешича.

54 - Небезпечна атака «гірників» не мала завершального удару.

51 - Жуніор Мораес не влучив у ворота «Маккабі» з близької відстані.

49 - Кривцов заблокував удар Саборіта після розіграшу кутового.

46 - У перерві Луїш Каштру провів дві заміни: Тете вийшов замість Соломона, Маркос Антоніо замінив Марлоса.

Розпочався другий тайм.

ПЕРЕРВА.

45 - Під кінець першого тайму «Маккабі» заграв набагато гостріше. Приміром, - 6 кутових за останні 10 хвилин першого тайму.

40 - Тиск гостей не зменшується: Ернандес поцілив у каркас воріт «гірників»!

36 - "Маккабі" вперше в матчі змусив «Шахтар» занервувати. Небезпечний кутовий, після якого Мораес зрізав у власні ворота, а Трубін неймовірним чином виніс м'яч зі "стрічки".

33 - Захисник «Шахтаря» Вітао отримав жовту картку за грубу гру проти Глазера.

31 - Трубін знову надійно зіграв - цього разу Анатолій парирував удар Бен-Хаїма.

28 - Трубін врятував «гірників» після удару Пешича.

23 - Марлос не влучв у ворота гостей із зони 11-метрового удару.

20 - Тененбаум врятував ворота «Маккабі» після пострілу Тайсона.

16 - Тайсон прорвався у штрафний майданчик гостей і намагався на силу пробити, проте м'яч потрапив у найближчого захисника - Ернандеса.

12 - Гра здебільшого йде у центральній зоні, на половині тель-авівської команди.

9 - Перші хвилини матчу проходять з перевагою "Шахтаря". Господарі поля більше контролюють м'яч.

6 - Додо прорвався із правого флангу, але влучив в сітку із зовнішнього боку воріт гостей.

4 - Тібі блокував удар Алана Патріка, Глазер прийняв на себе удар Соломона.

2 - Жуніор Мораес сфолив проти Ернандеса.

1 - «Маккабі» створив першу атаку, проте арбітри зафіксували офсайд у Пешича.

Матч розпочався. «Маккабі» розіграв м'яч з центру поля.

25 лютого 2021 року. Київ. НСК «Олімпійський». Початок о 19.55. Температура +7С.

Ласкаво просимо до столиці України на поєдинок у відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА, в якому зійдуться донецький «Шахтар» та тель-авівський «Маккабі».

**********

Стартові склади:

«Шахтар» - Труб\ін, Додо, Кривцов, Вітао, Матвієнко, Майкон, Алан Патрік, Соломон, Марлос, Тайсон - Мораес..

Головний тренер - Луїш Каштру (Португалія).

«Маккабі» : Даніель - Жеральдес, Ернандес, Тібі, Саборіт, Глазер, Перец, Голаса, Гозес, Пешич, Бен-Хаїм.

Головний тренер - Патрік ван Леувен (Голландія).

Арбітр - Хосе Санчес (Іспанія).

Перший матч минулого тижня на «Блумфілді» в Тель-Авіві завершився перемогою «Шахтаря» з рахунком 2:0.

Переможець протистояння за сумою двох матчів вийде до 1/8 фіналу Ліги Європи. Жеребкування цієї стадії розіграшу відбудеться 26 лютого.