«Шахтар» обіграв «Рух» і вийшов на перше місце футбольної Прем'єр-ліги України

Футболісти донецького «Шахтаря» завдали поразки львівському «Руху» у матчі 15-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Матч на київському НСК «Олімпійський» завершився перемогою «гірників» з рахунком 2:0, які очолили турнірну таблицю національної першості, передає Укрінформ.

Успіх «Шахтарю» принесли голи Тете, який відзначився на 9-й хвилині зустрічі, та Майкона (60).

У неділю, 21 лютого, чернігівська «Десна» завершить ігровий день протистоянням з київським «Динамо», яке поки йде другим.

15-й тур завершиться у понеділок, 22 лютого, зустріччю донецького «Олімпіка» та «Дніпра-1» на столичному стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського (19.00; «Футбол 1»).

«Інгулець» (Петрове) - «Ворскла» (Полтава) - 2:2

голи: Младен Бартулович (22-а хвилина, з пенальті), Ніка Січинава (62) - Руслан Степанюк (49), Владислав Кулач (75, з пенальті).

Турнірне становище: «Шахтар» - 33 очки (після 15-ти ігор), «Динамо» - 33 (14), «Зоря» - 26 (14), «Десна» - 23 (14), «Ворскла» - 22 (15), «Олександрія» - 22 (15), «Колос» - 22 (15), «Олімпік» - 17 (13), «Маріуполь» - 16 (15), «Інгулець» - 12 (15), «Львів» - 12 (14), «Дніпро -1» - 11 (14), «Рух» - 10 (15), «Минай» - 10 (14).