«Продексім» поступивя «Інтеру» і вилетів з Ліги чемпіонів

Херсонці поступилися п'ятиразовим переможцям турніру.

Херсонський «Продексім» програв в гостях «Мувістар Інтеру» 4:2 в 1/8 плей-офф Ліги чемпіонів і закінчив виступи в турнірі, повідомляє Укрінформ.

В першому таймі гравець «Інтера» Мартіноконера забив гол на 16-й хвилині.

В другому таймі херсонський колектив двічі відігрався. На 31-й хвилині за «Продексім» забив Зварич. На 33-й хвилині за «Інтер» відзначився Борха. Петро Шотурма відновив паритет на 34-й хвилині. Під занавіс матчу в українців з'явився п'ятий польовий гравець. Це призвело до двох пропущених м'ячів в кінцівці зустрічі.

Чемпіони України не змогли пройти найтитулованіший клуб футзальної Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, Петра Шотурму визнали найкращим чоловічим гравцем у футзал в 2020-му році за версією УАФ.