«Ман Сіті» програвав, але переміг «Челтнем» в Кубку Англії

Зінченко залишився в запасі.

«Манчестер Сіті» здобув перемогу над «Челтнем» з рахунком 3:1 в 1/16 фіналу Кубка Англії з футболу, повідомляє Укрінформ.

Тренер «містян» Хосеп Гвардіола виставив експерементальний склад і змінив тактичне розташування гравців. В першому таймі «Манчестер Сіті» тиснув на суперника, створював моменти, але забити не вдалося.

В другій половині зустрічі, на 59-й хвилині, рахунок несподівано відкрив гравець «Челтнема» Алфі Мей. Філ Фоден на 81-й хвилині відновив паритет. За три хвилини нападник «Манчестера» Габріель Жузус вивів свою команду вперед. На четвертій доданій арбітром хвилині Феран Торес зробив рахунок 3:1.

Олександр Зінченко був в заявці на гру, але на полі не з'явився. За подіями матчу українець спостерігав з лави запасних.

Нагадаємо, «Манчестер Сіті» посідає 2-е місце в англійській прем'єр лізі після 18-и зіграних матчів. У «містян» є одна гра в запасі.