Футбол: «Олександрія» вийшла до 1/4 фіналу Кубка України

Футболісти "Олександрії" перемогли закарпатський "Минай" у матчі 1/8 фіналу Кубка України-2020/2021.

Зустріч на арені "Ніка" в Олександрії закінчилася у середу з рахунком 3:0, передає Укрінформ.

Голи: Роман Вантух (6-та хвилина) та Валерий Бондаренко (62, з пенальті), Олексій Довгий (90+5).

Результати інших сьогоднішніх поєдинків 1/8 фіналу: "Верес" (Рівне) - "Маріуполь" - 1:0, "Нива" (Вінниця) - "Колос" (Ковалівка) - 0:4, "ВПК-Агро" (Шевченківка) - "Дніпро-1" - 0:5, "Агробізнес" (Волочиськ) - "Ворскла" (Полтава) - 1:0.

ФК «Нива» – ФК «Колос» – 0:4 / Фото: Олександр Лапін, Укрінформ

«ВПК-Агро» (Шевченківка) – «Дніпро-1» – 0:5 / Фото: Микола М’якшиков, Укрінформ

Ще одна зустріч 1/8 фіналу між чернігівською "Десною" та луганською "Зорею" відбудеться 16 грудня.

Чвертьфінальні поєдинки Кубка України-2020/2021 заплановані на 3 березня. На цьому етапі розпочнуть виступи чинні володарі трофею київські динамівці та чемпіон України донецький "Шахтар".

Фінал турніру має пройти у Тернополі на міському стадіоні 12 травня.