"Інгулець" та "Десна" розійшлися миром у чемпіонаті УПЛ

Футболісти клубу "Інгулець" із селища Петрове Кіровоградської області та чернігівської "Десни" завершили унічию (1:1) суботній матч 3-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

М'ячі на стадіоні "Зірка" у Кропивницькому забили: Ніка Січінава (57-ма хвилина) - у господарів; Андрій Гіченко (49) - у гостей, передає Укрінформ.

Футболісти полтавської "Ворскли" обіграли в гостях "Олександрію" - 2:0.

Голи на арені "Ніка" в Олександрії записали на власний рахунок Руслан Степанюк (24-та хвилина) та Давід Пуцлін (52). Це третя поспіль перемога полтавців у нинішній першості.

19 вересня також зустрінуться київське "Динамо" і ФК "Львів" (початок о 19.30; транслюватиме телеканал "2+2").

На неділю, 20 вересня, заплановані поєдинки донецького "Олімпіка" із закарпатським "Минаєм" (14.00; "Футбол 1"), луганської "Зорі" з донецьким "Шахтарем" (17.00; "Уніан-ТБ"), львівського "Руха" з ковалівським "Колосом" (19.30; "Футбол 1").

Як повідомляв Укрінформ, стартовий матч туру між "Дніпром-1" і "Маріуполем" завершився 18 вересня поразкою господарів з рахунком 1:2 і відставкою головного тренера "Дніпра-1" Дмитра Михайленка.

Голи: Олексій Хобленко (60) - Артем Бондаренко (26), Данило Сагуткін (78).

Вилучення; Сагуткін (90+2).

Турнірне становище: "Ворскла" - 9 очок (після 3-х ігор), "Маріуполь" - 6 (3), "Десна" - 5 (3), "Динамо" - 4 (2), "Олександрія" - 3 (3), "Шахтар" - 3 (1), "Минай" - 3 (1), "Олімпік" - 3 (2), "Колос" - 3 (2),  "Інгулець" - 2 (3), "Дніпро-1" - 1 (3), "Рух" - 0 (1), "Зоря" - 0 (2), "Львів" - 0 (1).