"Динамо" обіграло "Зорю" і повернулося на друге місце у футбольній Прем'єр-лізі

Відео
Футболісти київського "Динамо" з рахунком 3:1 обіграли луганську "Зорю" у поєдинку передостаннього, 31-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги (УПЛ).

На столичному НСК "Олімпійський" відзначилися Віктор Циганков (14-а і 34-а хвилини), Сергій Сидорчук (15) - у складі "Динамо"; Артем Громов (2) - у "Зорі", повідомляє Укрінформ.

Динамівці перед заключним туром вийшли на друге місце, яке дає право розпочати новий єврокубковий сезон з кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА.

Результати інших матчів:

"Шахтар" (Донецьк) - "Колос" (Ковалівка) - 2:0

Голи: Маркуш Сіпріану (49-та хвилина), Жуніор Мораєс (90+4).

"Ворскла" (Полтава) - "Маріуполь" - 1:2

Голи: Євген Павлюк (46) - В'ячеслав Чурко (56, з пенальті), Ігор Кирюханцев (80).

На 51-й хвилині за друге попередження червону картку отримав хавбек "Маріуполя" Данило Ігнатенко, на 90-й - півзахисник "Ворскли" Артем Челядін.

"Львів" - "Олімпік" (Донецьк) - 1:5

Голи: Ренанн (3) - Максим Дегтярьов (16, 42), Шахаб Захедітабар (26, 80, 90+1).

У складі "Львова" на 40-й хвилині за другу жовту картку поле залишив Артем Недоля.

"Десна" (Чернігів) - "Олександрія" - 1:3

Голи: Йоонас Тамм (8) - Дмитро Шастал (32), Богдан Мишенко (58, Максим Задерака (62).

Матч "Дніпро-1" - "Карпати" (Львів) не відбувся. Українська асоціація футболу (УАФ) виключила львівський клуб з УПЛ.