Гол Чигринського допоміг АЕКу обіграти

Гол Чигринського допоміг АЕКу обіграти "Панатінаїкос" в чемпіонаті Греції з футболу

У поєдинку 34-го туру чемпіонату Греції з футболу "Панатінаїкос" на стадіоні "Олімпік - Спірос Луїс" в Афінах поступився АЕКу - 1:3.

Рахунок відкрив на початку зустрічі український захисник АЕКа Дмитро Чигринський, якому на 8-й хвилині асистував Петрос Манталос, повідомляє Укрінформ.

Незабаром рівновагу відновив Дімітріос Курбеліс (16). Наприкіці першого тайму гостей вивів вперед Нелсон Олівейра (43). У компенсований час другого тайму остаточний результат встановив Даніеле Верде з пенальті (90+3).

АЕК, набравши 68 очок, посідає друге місце в турнірній таблиці чемпіонату Греції. "Панатінаїкос" (52) - на 4-му місці. Лідирує "Олімпіакос" (86).