"Барселона" обіграла "Леганес" в матчі чемпіонату Іспанії з футболу

Футболісти "Барселони" на "Камп Ноу" з рахунком 2:0 завдали поразки аутсайдеру з передмістя Мадрида "Леганесу" в поєдинку 29-го туру чемпіонату Іспанії серед команд Ла Ліги.

17-річний вінгер гвінейського походження Ансу Фаті відкрив рахунок на 42-й хвилині зустрічі після результативного пасу захисника Фірпо Жуніора, повідомляє Укрінформ.

Капітан каталонців аргентинський форвард Ліонель Мессі подвоїв перевагу на 69-й хвилині, реалізувавши пенальті.

"Барселона" набрала 64 очки і продовжує лідирувати в турнірній таблиці. Мадридський "Реал", в активі якого на 5 очок менше, 18 червня прийматиме "Валенсію".