З'явився трейлер фільму про українських хокеїстів у Північній Америці

З'явився трейлер фільму про українських хокеїстів у Північній Америці

Відео
Укрінформ
З'явився трейлер документального фільму UKE - the Untold story of Hockey Legends ("UKE - нерозказана історія хокейних легенд") про українських хокеїстів у Північній Америці.

Запланована дата релізу - осінь 2020 року. Про це повідомляється на сторінці стрічки у Facebook.

"Цю національність у Північній Америці називають Ukrainians або коротко UKE. Часопис щільного проживання даного народу з народами континенту настільки довгий, як сама статистика.

У вузькій спортивній галузі - грі ключкою і шайбою на льоду, яку називають гаківкою, по-американському - гокеєм, існує традиція: заносити прізвища переможців Кубка Стенлі на сам трофей у вигляді інкрустацій. Аналіз переліків таких імен за понад 100 років дав несподіваний результат. Поруч із нащадками британців та французів, що заснували країни США та Канаду, великою за чисельністю йде національність UKE", - йдеться в повідомленні.

Героями фільму стали Брюс Драйвер, Володимир Грецький, Іван Грецький, Джері Савчук, Джеф Чикрун, Еді Шах, Ерік Нестеренко, Іван Буцик, Келлі Груді, Кен Данейко, Орест Кіндрачук, Руслан Федотенко.

Читайте також: НХЛ подовжила трансферні угоди з 13 країнами Європи

Фільм знятий за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міністерства культури та інформаційної політики України, а також компанії Meest.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-