Калініна вийшла до півфіналу тенісного турніру в американському Мідленді

Українка Ангеліна Калініна пробилася до 1/2 фіналу турніру Міжнародної федерації тенісу (ITF) Dow Tennis Classic у Мідленді (США) із призовим фондом $100 тис.

У чвертьфіналі змагань посіяна під 7-м номером Калініна (№159 світового рейтингу) здобула вольову перемогу над другою "ракеткою" турніру американкою Кеті Макнеллі (№121), повідомляє Укрінформ.

Матч тривав 2 години 5 хвилин і завершився з рахунком 2:6, 6:3, 6:4 на користь українки.

За вихід у фінал Dow Tennis Classic Калініна зустрінеться з іншою представницею США Джеймі Леб (№329), яка взяла гору над своєю співвітчизницею Кетрін Харрісон (№278) - 6:4, 6:3.