Норвежка Екгофф виграла персьют на V етапі Кубка світу з біатлону; Семеренко - восьма

В Рупольдінгу (Німеччина) завершився передостанній старт п'ятого етапу Кубка світу з біатлону.

Жіночу гонку переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами виграла норвежка Тіріль Екгофф, повідомляє Укрінформ/

"Срібло" дісталося словачці Пауліні Фіалковій, "бронза" - Ганні Еберг зі Швеції.

Кращою серед українських біатлоністок стала Віта Семеренко, якій з 34-ї позиції на старті вдалося піднятися на 8-е місце.

Валя Семеренко, стартувавши передостанньою, 59-ю, фінішувала 18-ю.

Чоловічий персьют в Рупольдінгу розпочнеться о 15.30 за участю українців Артема Прими (8-й стартовий номер), Дмитра Підручного (10), Сергія Семенова (36) та Антона Дудченка (37).

На фото: Тіріль Екгофф.