Біатлон: Йоганнес Бьо виграв мас-старт в Ансі

Підручний впав на першому колі і фінішував поза топ-20.

У французькому Ансі завершується третій етап Кубка світу з біатлону. Переможцем чоловічого мас-старту став норвежець Йоганнес Бьо. Український біатлоніст Дмитро Підручний фінішував 23-м, повідомляє Укрінформ.

У гонці з масовим стартом бігли 30 кращих біатлоністів цього сезону. Впевнену перемогу здобув лідер загального заліку Кубка світу норвежець Йоганнес Бьо. Незважаючи на одне штрафне коло, він випередив найближчого переслідувача Емільєна Жаклена з Франції на 42 секунди.

Єдиний українець в цій гонці Дмитро Підручний фінішував 23-м з двома штрафними колами. Зазначимо, що на першому колі Підручний впав, отримав проблеми з кріпленням лиж і втратив на цьому 50 секунд.

Жіночий мас-старт закриватиме сьогодні етап в Ансі. Україну в цій гонці представлятимуть Олена Підгрушна і Дар’я Блашко.

Нагадаємо, вчора у гонці переслідування Підгрушна фінішувала 12-ю і показала кращий результат серед українських біатлоністів.