Зінченко з “Манчестер Сіті” вийшов до 1/2 фіналу Кубка англійської ліги

Український захисник англійського футбольного клубу “Манчестер сіті” Олександр Зінченко допоміг своїй команди вийти у півфінал Кубка англійської ліги.

У чвертьфіналі Кубка англійської ліги підопічні Хосепа Гвардіоли зустрічалися із представником Ліги 1 (третій за рангом дивізіон) “Оксфорд Юнайтед”. Про це повідомляє пресслужба Української асоціації футболу.

Поєдинок “Оксфорд Юнайтед” - “Ман Сіті” завершився з рахунком 1:3, а Олександр Зінченко вперше після травми вийшов у ньому зі старту і відіграв повний матч.

Як повідомляє "24футбол", у роботі з м'ячем Олександр Зінченко став найбільш залученим до гри футболістом, лідером "Манчестер Сіті" за кількістю передач – 106 (88% точності). Майже всі були короткими та підготовчими.

Всього в нинішньому сезоні півзахисник збірної України провів у складі “Манчестер Сіті” 12 матчів. 11 грудня Зінченко вперше зіграв за команду після свого жовтневого ушкодження - вийшов на заміну на 66-й хвилині.