"Шахтар" обіграв "Динамо" у чемпіонаті України з футболу

Фото
Донецький "Шахтар" з рахунком 1:0 обіграв київське "Динамо" у матчі 14-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги України.

Перемогу "Шахтарю" на ОСК "Металіст" у Харкові приніс гол Сергія Кривцова, який на 18-й хвилині замкнув подачу з кутового, сильно пробивши головою під поперечину воріт Георгія Бущана, повідомляє Укрінформ.

На 85-й хвилині хавбек "гірників" Тайсон отримав червону картку за неспортивну поведінку, залишивши "помаранчево-чорних" у меншості.

"Шахтар" обіграв "Динамо" 1:0 / Фото: В'ячеслав Мадієвський, Укрінформ

"Шахтар" вдруге обіграв "Динамо" у нинішній національній першості. 10 серпня у 3-му турі чемпіонату України кияни поступилися "гірникам" на столичному НСК "Олімпійський" (1:2).

Завершить програму 14-го туру Прем'єр-ліги поєдинок донецького "Олімпіка" з "Олександрією" на київському стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського (19.30).

Результати решти матчів туру:

"Десна" (Чернігів) - "Дніпро-1" - 1:1

голи: Дмитро Хльобас (48-ма хвилина) - Владислав Шаповал (45+2);

"Маріуполь" - "Карпати" (Львів) - 2:2

голи: В'ячеслав Чурко (15), Дмитро Мишньов (54) - Єгор Назарина (50, 90+4, з пенальті);

"Львів" - "Ворскла" - 2:0

голи: Ренан (12), Педро (41, з пенальті);

"Зоря" (Луганськ) - "Колос" (Ковалівка) - 2:0

голи: Владлен Юрченко (31, з пенальті), Владислав Кочергін (90+1).

Турнірне становище: "Шахтар" - 40 очок (після 14-ти ігор), "Зоря" - 28 (14), "Десна" - 27 (14), "Динамо" - 27 (14), "Олександрія" - 23 (13), "Маріуполь" - 17 (14), "Олімпік" - 14 (13), "Колос" - 14 (14), "Дніпро-1" - 12 (14), "Карпати" - 11 (14), "Львів" - 11 (14), "Ворскла" - 8 (14).