"Динамо" обмінялося голами з "Карпатами" у матчі футбольної Прем'єр-ліги України

Відео
Футболістам київського "Динамо" не вдалося здобути п'яту перемогу поспіль у чемпіонаті України-2019/20 серед команд Прем'єр-ліги

У 12-му турі національної першості "Динамо" зіграло внічию із львівськими "Карпатами" - 1:1, повідомляє Укрінформ.

Авторами голів на столичному НСК "Олімпійський" стали динамівці Беньямін Вербич, якому на 50-й хвилині асистував Віктор Циганков, та Артем Шабанов на 85-й хвилині - у власні вотота.

Результати інших матчів 12-го туру:

"Маріуполь" - "Колос" (Ковалівка) - 2:0

голи: Ігор Крюханцев (39-та хвилина), Дмитро Топалов (86);

"Олімпік" (Донецьк) - "Дніпро-1" - 3:2

голи: Максим Тейшейра (11), Андрій Кравчук (69), Роман Вантух (81) - Ігор Когут (4), Олександр Назаренко (71);

"Зоря" (Луганськ) - "Ворскла" (Полтава) - 4:0

голи: Назарій Русин (16), Владлен Юрченко (45+2, з пенальті), Владислав Кабаєв (61), Богдан Лєднєв (77);

"Львів" - "Десна" (Чернігів) - 1:4

голи: Жозе Вітор (61) - Денис Фаворов (2, з пенальті), Дмитро Хльобас (9, 46), Максим Дегтярьов (41);

"Шахтар" (Донецьк) - "Олександрія" - 0:0.

Турнірне становище: "Шахтар" - 34 очки, "Динамо" - 24, "Десна" - 23, "Зоря" - 22, "Олександрія" - 20, "Маріуполь" - 16, "Колос" - 14, "Дніпро-1" - 11, "Олімпік" - 11, "Карпати" - 10, "Ворскла" - 8, "Львів" - 8.