УХЛ: «Дніпро» обірвав переможну серію «Кременчука»

Серія «Кременчука» тривала 8 матчів.

В центральному матчі 9-го туру Української хокейної ліги (УХЛ) «Кременчук» поступився на своєму майданчику херсонському «Дніпру» - 2:4. Про це повідомляє Укрінформ.

Перший період протистояння лідерів УХЛ завершився внічию 1:1. На шайбу херсонця Каракулько господарі відповіли влучним кидком Созонова. У другій третині гравці «Кременчука» двічі поцілили власні ворота, але шайби записали на гостей – Декала і Василенкова. У заключному періоді «Кременчук» скоротив відставання (Бондарук), але шайба Василенкова зняла усі питання. 4:2 – перемога «Дніпра».

Після 9 турів у лідера УХЛ – «Кременчука» залишилось 24 очки.  «Дніпро» йде другим і скоротив відставання до 5 очок.

Нагадаємо, у матчі 8-го туру УХЛ «Дніпро» лише в серії булітів обіграв на виїзді «Білий Барс» 3:2.