Ексгравець “Баварії” Бастіан Швайнштайгер оголосив про завершення кар'єри

Екс-півзахисник футбольного клубу “Баварія” і збірної Німеччини Бастіан Швайнштайгер оголосив про завершення кар'єри.

35-річний Бастіан Швайнштайгер 8 разів вигравав чемпіонат Німеччини у складі “Баварії”, 7 разів — Кубок Німеччини, двічі - Суперкубок і Кубок ліги, ставав переможцем Ліги чемпіонів, Суперкубка Європи і чемпіоната світу серед клубів. Про це повідомляє Tribuna.com.

У складі “Манчестер Юнайтед” футболіст виграв Кубок Англії, у складі збірної Німеччини двічі посідав 3 місце на чемпіонатах світу, а 2014 року став переможцем. У чемпіонатах Європи Швайнштайгер посів зі збірною 2 і 3 місце.

Бастіан Швайнштайгер у своєму Twitter написав слова подяки вболівальникам, своїм футбольним командам, а також збірній Німеччини.

"Час прийшов. Хочу подякувати всім вам і моїм командам: “Баварії”, “Манчестер Юнайтед”, “Чикаго Файр” і збірній Німеччини. І, звичайно, Ані Іванович і своїй сім'ї за підтримку. Дякую”, - написав футболіст.