Українська каратистка Терлюга виграла

Українська каратистка Терлюга виграла "золото” на 6 етапі Прем’єр Ліги WKF

Лідерка світового рейтингу в категорії -55 кг українська каратистка Анжеліка Терлюга виграла “золото” на 6-му етапі Прем’єр Ліги WKF і піднялася на 2 місце в олімпійському рейтингу.

У півфіналі Анжеліка Терлюга перемогла Тарават Хаксар з Ірану (1:0), а у фіналі - японку Сару Ямаду (6:0), повідомляє пресслужба Української Федерації Карате.

На шляху до перемоги українка також здолала суперниць зі Швеції (4:0), Швейцарії (8:0) та Японії (3:0).

Перемога на 6-му етапі Прем’єр Ліги WKF, який  проходив 4 - 6 жовтня на татамі московського спорткомплексу Megasport Arena, підняла Анжеліку Терлюгу на 2 місце в олімпійському рейтингу.

Зазначимо, що це вже п’ятий тріумф одеситки на турнірах Karate 1 нинішнього сезону та гарантований титул Grand Winner за його підсумками.

У цьогорічному календарі дорослих спортсменів залишився ще один великий міжнародний старт – етап Прем’єр Ліги у Мадриді, який пройде 29 листопада – 1 грудня.