"Динамо" розгромило "Колос" у футбольній Прем'єр-лізі України

Футболісти київського "Динамо" упевнено перемогли ковалівський "Колос" у виїзному поєдинку 10-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

"Біло-сині" з рахунком 4:0 обіграли "Колос" на "Оболонь-Арені" у Києві, повідомляє Укрінформ.

У динамівців відзначилися Віктор Циганков, який реалізував пенальті на 56-й хвилині, Артем Беседін (66, 81) та Бенджамін Вербич (90+5, з пенальті).

На 75-й хвилині Віктор Циганков не реалізував 11-метровий удар.

Команди догравали матч у меншості. На 49-й хвилині за другу "жовту" картку поле залишив півзахисник киян Володимир Шепелев, на 54-й - арбітр зустрічі вилучив захисника "Колоса" Максима Максименка.

Завершиться 10-й тур поєдинком "Олександрії" зі львівськими "Карпатами".

голи: Жуніор Мораес (4), Тайсон (83).

Турнірне становище: "Шахтар" - 30 очок (після 10-ти ігор), "Динамо" - 20 (10), "Десна" - 20 (10), "Зоря" - 16 (10), "Олександрія" - 16 (9), "Колос" - 14 (10), "Дніпро-1" - 11 (10), "Маріуполь" - 10 (10), "Карпати" - 8 (9), "Ворскла" - 8 (10), "Львів" - 7 (10), "Олімпік" - 5 (10).