Рижикова була сьомою у рекордному фіналі на ЧС з легкої атлетики

Американка Далайла Мухаммад встановила світовий рекорд в бігу на 400 м з бар’єрами.

У столиці Катару – місті Доха триває чемпіонат світу з легкої атлетики. Українка Анна Рижикова посіла 7-е місце у фіналі в бігу на 400 м з бар’єрами. Про це повідомляє Укрінформ.

Українка Анна Рижикова посіла 7-е місце у фіналі в бігу на 400 м з бар’єрами. Вона показала свій кращий результат в сезоні – 54.45.

Крім цього, Рижикова стала учасницею історичного забігу. Переможниця фіналу американка Далайла Мухаммад встановила на цій дистанції новий світовий рекорд – 52.16.

Нагадаємо, 36-річна українська легкоатлетка Ольга Саладуха вийшла у фінал потрійного стрибка на ЧС в Досі. Фінал у потрійному стрибку відбудеться 5 жовтня.

У фіналі стрибків у висоту 18-річна українка Ярослава Магучіх взяла висоту 2.04 м і посіла друге місце. Вона двічі оновлювала особистий рекорд і світовий рекорд U-20. Це перша медаль України на чемпіонаті світу в Досі.