Чоловіча збірна України вийшла в чвертьфінал ЧС з баскетболу 3х3

Чоловіча збірна України вийшла у чвертьфінал чемпіонату світу з баскетболу 3х3 серед гравців до 23 років (U-23).

У першому поєдинку 4 жовтня команда Тимура Арабаджи завдала бразильцям першої поразки на турнірі. Поєдинок Україна (U-23) — Бразилія (U-23) завершився з рахунком 20:16. Про це повідомляє пресслужба Федерації баскетболу України.

Заключний матч групового раунду чемпіонату світу, який проходить в китайському місті Ланьчжоу, українські баскетболісти програли команді Італії з рахунком 18:21.

Попри поразку збірна України вийшла до чвертьфіналу та продовжить боротьбу за нагороди чемпіонату світу.

Жіноча збірна України U-23 з баскетболу 3х3 не змогла вийти в чвертьфінал. Українки здобули 3 перемоги в 4-х матчах групового етапу, але цього виявилося недостатньо. Фатальною стала поразка від Японії – 11:20. У заключному матчі групи Франція розгромила Італію (20:6) і за очками обійшла Японію та Україну.