«Мотор» програв «Войводіні» в SEHA-Лізі

Чемпіон України зазнав в турнірі першої поразки.

В 4-у турі гандбольної SEHA-Ліги запорізький «Мотор» програв на виїзді сербській «Войводіні» 22:25. Про це повідомляє Укрінформ.

У сербському місті Новий Сад «Мотор» грав проти місцевої «Войводіни» і пішов на перерву, поступаючись у шість м’ячів. В другому таймі запоріжці вирівняли гру, але наздогнати суперників не зуміли. 22:25 – перша поразка «Мотора» в  SEHA-Лізі.

Після 4-х турів в активі «Мотора» три перемоги і 9 очок. Запорізький клуб опустився на друге місце в групі, а «Войводіна» вийшла в лідери.

У наступному матчі SEHA-Ліги «Мотор» 5 жовтня зіграє проти хорватського «Нексе».

Нагадаємо, в 3-у турі гандбольної SEHA-Ліги запорізький «Мотор» впевнено переміг на власному майданчику команду Пекінського університету 41:19.