Американець Коулмен виграв 100-метрівку на ЧС з легкої атлетики

Час Коулмена – 9.76, це шостий результат в історії легкої атлетики.

У столиці Катару – місті Доха триває чемпіонат світу з легкої атлетики. Американець Крістіан Коулмен переміг в бігу на 100 м. Про це повідомляє Укрінформ.

Американський спринтер Крістіан Коулмен виграв забіг на 100 метрів на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Досі. «Срібло» у іншого американця Джастін Гетліна, «бронза» у канадця Андре Де Грасса.

23-річний Коулмен фінішував з результатом 9.76 секунди. Тільки п'ять чоловік в історії бігли швидше. Нагадаємо, кращий результат в історії - у ямайського спринтера Усейна Болта (9.58).

Нагадаємо, на ЧС з легкої атлетики українка Олена Собчук посіла 4-е місце у спортивній ходьбі на 50 км. А у фіналі змагань з метання молота українка Ірина Климець посіла 5-е місце і встановила особистий рекорд.