Українка Климець встановила рекорд і стала п’ятою на ЧС з легкої атлетики

У фіналі з метання молота Ірина Климець показала свій кращий результат в кар’єрі.

У столиці Катару – місті Доха триває чемпіонат світу з легкої атлетики. У фіналі змагань з метання молота українка Ірина Климець посіла 5-е місце і встановила особистий рекорд. Про це повідомляє Укрінформ.

У фінал з метанні молота наша Ірина Климець посіла 5-е місце. Її краща спроба – 73.56 м. Це кращий результат 24-річної Климець в кар’єрі. Вона стала першою українкою за останні 14 років, яка зуміла пробитися у фінал ЧС в цьому виді програми.

А чемпіонкою світу у метанні молота стала американка ДеАнна Прайс. Її результат – 77.54 м.

На жаль, не змогли пробитися у фінал в бігу на 800 метрів українки Ольга Ляхова і Наталья Прищепа. У своєму півфінальному забігу Ляхова прибігла третьою і показала 9-й підсумковий час – 2:00.72. Прищепа фінішувала у своєму півфіналі лише п’ятою, її час – 2:01.24.