Кенійка Чепнгетіч виграла марафон на ЧС з легкої атлетики

Через пекельну спеку в Досі до фінішу не добігла третина учасниць.

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в столиці Катару – місті Доха розіграли перший комплект нагород. Перше «золото» чемпіонату здобула кенійська бігунка Рут Чепнгетіч, яка перемогла в жіночому марафоні. Про це повідомляє Укрінформ.

Найближчу суперницю, Роуз Челімо з Бахрейна, вона випередила на хвилину і 3 секунди. У Челімо «срібло», бронзова медаль у Елайли Джоннс з Намібії.

Зазначимо, що переможний результат Чепнгетіч (2:32.34) став найповільнішим в історії чемпіонатів світу.

Через неймовірну спеку в катарській столиці марафон провели опівночі. На той момент температура повітря становила +32 градуси. З 68 учасниць марафону 28 знялися з забігу. Серед них і українка Олександра Шафар.

Нагадаємо, у перший день змагань ЧС з легкої атлетики до фіналів у своїх видах пробились українки Ярослава Магучіх, Юлія Левченко та Ірина Климець.