Два голи Яремчука врятували «Гент» від поразки

Український нападник забив в матчі проти «Зюльте-Варегема» восьмий та дев’ятий м’ячі в сезоні.

Український нападник Роман Яремчук забив два м’ячі за «Гент» в матчі 8-го туру чемпіонату Бельгії проти «Зюльте-Варегем» (2:2). Про це повідомляє Укрінформ.

Роман Яремчук відкрив рахунок на 34-й хвилині з пенальті. А на 76-й хвилині Яремчук зробив рахунок нічийним 2:2.

Яремчук забив вже 9 м'ячів за свій клуб в цьому сезоні.

Також в цьому матчі відіграв 45 хвилин в першому таймі український захисник «Гента» Ігор Пластун. В перерві його замінив Бронн.

Після 8-и турів «Гент» набрав 14 очок і посідає в чемпіонаті Бельгії 5-е місце. Лідирує «Стандард», який набрав 18 очок.