"Динамо" розгромило "Ворсклу" у чемпіонаті України з футболу

Відео
Футболісти київського "Динамо" перервали 4-матчеву серію без перемог у чемпіонаті України серед команд Прем'єр-ліги.

У восьмому турі національної першості "біло-сині" на виїзді розгромили полтавську "Ворсклу" з рахунком - 5:0, повідомляє Укрінформ.

Авторами голів стали Віктор Циганков, який відзначився на 9-й хвилині, Артем Шабанов (35), Карлос Де Пена (38, 46) та Артем Беседін (46).

Завершиться тур поєдинком ковалівського "Колоса" з "Олександрією" (19.30).

гол: Марлос (22).

Турнірне становище: "Шахтар" - 24 очки (після 8-ми ігор), "Десна" - 14 (8), "Олександрія" - 12 (7), "Зоря" - 12 (8), "Динамо" - 11 (7), "Дніпро-1" - 11 (8), "Колос" - 10 (7), "Маріуполь" - 9 (7), "Карпати" - 8 (8), "Ворскла" - 7 (8), "Львів" - 6 (8), "Олімпік" - 5 (8).

Поєдинок 4-го туру "Маріуполь" - "Динамо" перенесено на 25 вересня через участь клубів у єврокубках.