Гол Ярмоленка допоміг «Вест Гему» обіграти «МЮ»

Український півзахисник забив свій другий м’яч за «Вест Гем» в цьому сезоні.

В матчі 6-го туру англійської прем’єр-ліги (АПЛ) український півзахисник «Вест Гему» Андрій Ярмоленко забив м’яч і допоміг своїй команді обіграти «Манчестер Юнайтед» 2:0. Про це повідомляє Укрінформ.

Український вінгер «Вест Гему» Андрій Ярмоленко вийшов на поле у стартовому складі. На 44-й хвилині він забив м’яч і вивів свою команду вперед 1:0. Це другий гол Ярмоленка в АПЛ в цьому сезоні. На 89-й хвилині Ярмоленка замінив Снодграсс.

На 84-й хвилині Крессвелл зі штрафного забив другий м’яч «Вест Гему». У підсумку, 2:0 – перемога «Вест Гему».

«Вест Гем» після 6-и турів набрав 11 очок і піднявся в турнірній таблиці АПЛ на 4-е місце. У наступному турі 28 вересня команда Ярмоленка зіграє з «Борнмутом».