Волейбол: Україна вперше пробилася до чвертьфіналу чемпіонату Європи

Наші волейболісти у драматичному матчі обіграли Бельгію 3:2.

Чоловіча збірна України з волейболу обіграла Бельгію 3:2 і вперше в своїй історії пробилася до чвертьфіналу чемпіонату Європи. Про це повідомляє Укрінформ.

В Антверпені в матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи збірна України в драматичному матчі обіграла господарів – збірну Бельгії 3:2. Першу партію наші волейболісти виграли 25:22. Два наступні сети виграли бельгійці 25:21, 25:14. Українська команда проявила характер і спочатку зрівняла рахунок за партіями (25:18), а потім перемогла на тай-брейку (15:10).

Україна вперше пробилася у чвертьфінал чемпіонату Європи. До цього наша чоловіча збірна двічі виходила з групи на ЧЄ, але грала не за медалі, а у втішному плей-офф.

У чвертьфіналі Євро-2019 збірна України зіграє проти Сербії. Матч відбудеться 24 серпня у Антверпені.