«Київ-Баскет» пробився у 2-й раунд кваліфікації ЛЧ

Кияни на власному майданчику обіграли австрійський «Капфенберг».

В повторному матчі 1-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів «Київ-Баскет» обіграв на своєму майданчику австрійський «Капфенберг» 73:63 і вийшов до наступного раунду кваліфікації ЛЧ. Про це повідомляє Укрінформ.

Перший матч відбору баскетбольної ЛЧ між «Київ-Баскет» і «Капфенбергом» завершився внічию 66:66. Аби пройти далі український клуб влаштовувала перемога з будь-яким рахунком. Однак, в київському Палаці спорту «Київ-Баскет» зіткнувся з серйозним опором австрійської команди. Першу половину поєдинку гості виграли 32:30.

В третій чверті, завдяки зусиллям американських легіонерів Кейсі Шеперда, Ондре Джексона і Деона Едвіна, кияни здійснили ривок і вийшли вперед 57:42. У заключній чверті господарі втримали комфортну перевагу і перемогли 73:63.

В 2-у раунді кваліфікації ЛЧ «Київ-Баскет» зіграє проти іспанського «Бургоса».