Фото
Завершився VIII чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд, який проходив 10 — 14 вересня на стадіонах Ірпеня, Вишгорода та Лютежа.

Переможцем чемпіонату світу стала команда українців Ізраїлю, яка в фіналі перемогла команду Данії з рахунком 3:0. Вирішальні поєдинки проходили 14 вересня на стадіоні "Чемпіон" (Ірпінь).Про це повідомляє пресслужба Української асоціації футболу.

Третє місце посіла команда з Польщі (Краків), яка в серії 11-метрових здолала Францію (0:0, по пенальті — 5:4).

У церемонії нагородження взяв участь перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко.

Також під час чемпіонату світу відбулися товариська гра за участі однієї з діаспорних команд та команди Вишгородської громади, діаспорна спартакіада в Ірпені та товариський матч за участю команди учасників АТО та збірної команди української діаспори.

Збірна Ізраїлю виграла чемпіонат світу з футболу серед команд української діаспори / Фото: УАФ

Всього за перемогу на ЧС-2019 з футболу серед команд української діаспори боролися 6 команд, у складі яких грали українці з Греції, Данії, Ізраїлю, Канади, Молдови, США, Польщі, Угорщини, Франції та Швеції.