"Маріуполь" з "Олімпіком" обмінялися голами у матчі футбольної Прем'єр-ліги України

Фото, відео
Футболісти "Маріуполя" не змогли обіграти донецький "Олімпік" у домашньому поєдинку 7-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Матч на стадіоні ім. В. Бойка у Маріуполі завершився внічию 1:1, повідомляє Укрінформ.

ФК "Маріуполь" – ФК "Олімпік" – 1:1 / Фото: Станіслав Іванов, Укрінформ

Захисник "Маріуполя" Ігор Кирюханцев відкрив рахунок на 42-й хвилині після результативної передачі хавбека В'ячеслава Чурка. Гості відновили паритет завдяки голу македонського форварда Деміра Імері (58). На 62-й хвилині півзахисник "Олімпіка" Сергій Політило не реалізував пенальті.

Завершиться 7-й тур у неділю, 15 вересня, поєдинками київського "Динамо" з чернігівською "Десною" і ковалівського "Колоса" зі "Львовом".

Результати суботніх матчів:

"Олександрія" - "Дніпро-1" - 2:0

голи: Олексій Довгий (54-та хвилина), Атрем Сітало (77);

"Шахтар" (Донецьк) - "Зоря" (Луганськ) - 4:3

голи: Тайсон (42), Марлос (54), Жуніор Мораес (60, 89) - Владлен Юрченко (10), Владислав Кочергін (35), Богдан Лєднєв (87);

"Карпати" (Львів) - "Ворскла" (Полтава) - 2:1

голи: Володимир Баєнко (40), Марвін Мартінш (80) - Крістіан Понде (70, з пенальті).

Турнірне становище: "Шахтар" - 21 очко (після 7-ми ігор), "Олександрія" - 12 (7), "Десна" - 11 (6), "Зоря" - 11 (7), "Динамо" - 8 (5), "Маріуполь" - 8 (6), "Дніпро-1" - 8 (7), "Карпати" - 8 (7), "Ворскла" - 7 (7), "Колос" - 7 (6), "Львів" - 6 (6), "Олімпік" - 2 (7).

Матч 4-го туру "Маріуполь" - "Динамо" перенесено на 25 вересня через участь клубів у єврокубках.