Французи зупинили США у чвертьфіналі чемпіонату світу з баскетболу

Баскетболісти збірної Франції стали 11 вересня третім півфіналістом чемпіонату світу, що триває в Китаї.

На майданчику 16-тисячного Баскетбольного центру міста Дунгуань французи сенсаційно перемогли команду США - 89:79 (18:18, 27:21, 18:27, 26:13), повідомляє Укрінформ.

У складі збірної США найрезультативнішим гравцем був Донован Мітчел (29 очок), у французів - Еван Фурньє (22).

В 1/2 фіналу збірна Франції зіграє з Аргентиною, яка вчора обіграла Сербію (97:87).

В іншому сьогоднішньому півфіналі австралійці у шанхайському спортивному центрі "Схід", який вміщує 18 тісяч глядачів, зійдуться з командою Чехії. Переможець протистояння вийде у півфіналі на Іспанію. Піренейці в 1/4-й залишили за бортом змагань Польщу (90:78).

Півфінали чемпіонату світу пройдуть 13 вересня. Фінальний матч та поєдинок за третє місце відбудуться 15 вересня на 18-тисячній арені "Леспортс-центр" у Пекіні.