З тенісисткою Любов'ю Костенко працюватиме чеський тренер

У 16-річної талановитої української тенісистки Любові Костенко - поповнення в команді.

Окрім тренера Андрія Луценко, з юною харків'янкою відтепер працюватиме відомий чеський фахівець Франтішек Чермак, повідомляє Тенісний портал України.

Чермак був одним з провідних парних гравців світу. Він завоював 31 парний титул ATP, був переможцем Ролан Гаррос-2013 у змішаному розряді (разом з Люцією Градецькою), а також виграв Кубкок Девіса у складі збірної Чехії.

Чермак завершив професіональну кар'єру2015 року, і з тих пір займається тренерською роботою. Він тренував таких відомих чеських тенісисток, як Петра Квітова (під час роботи Чермаком стала призером Олімпійських ігор), Люція Шафаржова (виграла два парних титули на турнірах Grand Slam), Катержина Синякова та Крістіна Плішкова.