Динамівець Самбрано допоміг збірній Перу обіграти в спарингу Бразилію

Збірна Перу в рамках підготовки до старту у відбірковому турнірі Кубка Америки-2020 і ЧС-2022 провела товариський матч з п'ятиразовим чемпіоном світу — збірною Бразилії.

За Перу надійно в обороні зіграв динамівець Карлос Самбрано (48-й матч за національну збірну), який вийшов в стартовому складі і був замінений на 69-й хвилині за нічийного рахунку. Про це повідомляє пресслужба ФК “Динамо”.

Поєдинок, який відбувся в Лос-Анджелесі, не порадував 32 тисячі глядачів, які прийшли на стадіон, великою кількістю забитих м'ячів. Більш того, “пентакампеони” так і не змогли забити жодного разу, проте пропустили в свої ворота незадовго до кінця гри і поступилися, перервавши свою безпрограшну серію з 17-ти матчів.

Раніше динамівці повідомили, що форвард київського клубу Жерсон Родрігес відіграв 90 хвилин за національну збірну Ллюксембургу. У черговому поєдинку відбору до Євро-2020 збірна Люксембургу приймала команду Сербії, якій поступилася з рахунком 1:3.